WSPÓŁPRACA

01

PIERWSZA RANDKA

Online lub osobiście. Bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie, podczas którego ustalimy w czym potrzebujecie mojego wsparcia. Chętnie posłucham Was i zadam sporo pytań. Przede wszystkim postaram się rozwiać Wasze wątpliwości i odpowiedzieć na Wasze pytania. Odezwijcie się i wspólnie ustalimy termin i formę spotkania. Do dyspozycji macie mail, messenger, formularz kontaktowy.

02

OFERTA, WYCENA

Otrzymacie je mailowo w ciągu 3 dni od spotkania. Będą to wstępne propozycje przygotowane w oparciu o informacje uzyskane podczas spotkania. Dopasowane do Was! Oczywiście pozostawiam Wam możliwość zmian i negocjacji.

03

WASZA DECYZJA

Wiem, że nie jest łatwa do podjęcia. Przecież chodzi o Wasz ŚLUB! Jednak zapewniam Was, że nigdy nie stracicie kontroli na planowaniem Waszego ślubu, ponieważ każdą ostateczną decyzję podejmujecie Wy. Natomiast moje wsparcie ma pomóc Wam przejść przez proces planowania sprawnie i bez stresu. 

04

UMOWA

Formalności nieuniknione i potrzebne obu stronom. Najpierw uzgodnimy wszystkie szczegóły współpracy. Następnie podpiszemy umowę, w której znajdziecie wszystkie ważne informacje o zakresie, terminach, kosztach.

05

WSPÓŁPRACA

W zależności od wybranego zakresu usług przechodzę do pracy oraz przygotowuję dla Was pomocne materiałów, tworzę projekty.

06

REALIZACJA

Wspieram Was na każdym etapie realizacji. W projekcie znajdziecie cenne linki, informacje, rekomendacje, które ułatwią Wam proces tworzenia. Dodatkowo możecie zlecić mi zbudowanie zespołu, który zrealizuje przygotowany projekt. Zatroszczę się o każdy detal.

Separowosesjastylizowana-JSTUDIOJakubGąsiorowski(25of133)

01

02

03

04

05

06

PIERWSZA RANDKA

Odezwijcie się w dogodny sposób, a razem ustalimy szczegóły naszego pierwszego spotkania. Razem rozważmy, jak mogę w pełni wesprzeć Was w organizacji Waszego wymarzonego ślubu.

OFERTA, WYCENA

W ciągu 3 dni od naszego spotkania otrzymacie ode mnie wstępne propozycje. To szybki krok w kierunku realizacji Waszych marzeń o wymarzonym ślubie.

WASZA DECYZJA

Wiem, że nie jest łatwa do podjęcia. Przecież chodzi o Wasz ŚLUB! W trakcie planowania ślubu jestem elastyczny i otwarty na Wasze pomysły. Chcę, abyście czuli się komfortowo i swobodnie wyrażali swoje oczekiwania. Proces ten ma być dla Was przyjemnością.

UMOWA

Po uzgodnieniach i pełnym zrozumieniu warunków współpracy, przystąpimy do podpisania umowy. To formalne potwierdzenie naszych porozumień i rozpoczęcie oficjalnej współpracy.

WSPÓŁPRACA

Przygotowuję dla Was pomocne materiały – mogą to być plany, koncepcje, listy kontrolne, czy wszelkie inne dokumenty ułatwiające proces planowania ślubu. Wdrażam się w Waszą wizję i zaczynam tworzyć projekty. To etap, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany.

REALIZACJA

Moje wsparcie to nie narzucanie pomysłów, czy dyktowanie decyzji. To pomoc w znalezieniu najlepszych rozwiązań, negocjacjach cenowych i sprawne poprowadzenie Was przez cały proces planowania.

TO BĘDZIE PIĘKNY ŚLUB

AGA LEWANDOWSKA

WEDDING AND EVENT PLANNER

stacjonuję w Poznaniu, pracuję na terenie całej Polski

KONTAKT

SLUBNEWSPARCIE.KONTAKT@GMAIL.COM

+48 665 853 396

Copyright 2024 ©Ślubne Wsparcie