Pierwsza Randka z Wedding Plannerem -
Razem Rozpocznijmy Waszą
Ślubną Przygodę!

Dlaczego warto spotkać się pierwszy raz? Sprawdźmy czy jesteśmy zgrani, czy mogę być dla Was wsparciem i czy nasze wspólne podejście do planowania ślubu spełni Wasze oczekiwania.

Spotkanie online lub osobiście. Możemy się spotkać zarówno online, jak i osobiście w Poznaniu, abyście mieli komfort wyboru. Bez względu na to, jaką opcję wybierzecie, atmosfera będzie swobodna i przyjazna. Ustalimy termin i formę kolejnych spotkań. Macie do dyspozycji mail, Instagram, formularz kontaktowy – wybierzcie to, co dla Was najwygodniejsze.

Czas na rozmowę. Wstępne spotkanie potrwa około godzinę. To czas, kiedy możecie opowiedzieć mi o swojej historii, planach i oczekiwaniach związanych ze ślubem. Porozmawiamy o etapie Waszych przygotowań, a ja postaram się rozwiać Wasze wątpliwości, odpowiem na pytania i przedstawię, jak mogę Wam pomóc.

Oferta i kosztorys. Po spotkaniu przedstawię Wam ofertę, wraz z kosztorysem. Bez ukrytych kosztów i z pełną przejrzystością.

Decyzja o współpracy. Decyzję o dalszej współpracy podejmiecie Wy. Jeśli atmosfera spotkania Was przekona, możemy razem rozpocząć planowanie waszego dnia.

Gotowi na pierwszy krok w kierunku Waszego wymarzonego ślubu?  Odezwijcie się, a razem sprawimy, że Wasza ceremonia będzie niezapomniana!

Wstępne spotkanie potrwa około godzinę. Jest bezpłatne i niezobowiązujące. Konsultacja odbywa się online lub osobiście. Odezwę się w ciągu 24 godzin z propozycją terminu.

TO BĘDZIE PIĘKNY ŚLUB

AGA LEWANDOWSKA

WEDDING AND EVENT PLANNER

stacjonuję w Poznaniu, pracuję na terenie całej Polski

KONTAKT

SLUBNEWSPARCIE.KONTAKT@GMAIL.COM

+48 665 853 396

Copyright 2024 ©Ślubne Wsparcie