ŚLUBNE WSPARCIE

FAQ

Pracuję na terenie całej Polski. Głównie na terenie województwa wielkopolskiego oraz województwach sąsiadujących.

Tak, z przyjemnością organizuję śluby międzynarodowe! Moje doświadczenie obejmuje różne kultury i tradycje, co pozwala mi dostosować się do różnorodnych oczekiwań i zwyczajów par z różnych części świata. W trakcie planowania ślubu międzynarodowego kładę nacisk na komunikację, zrozumienie różnic kulturowych oraz współpracę z dostawcami. Chętnie podejmuję wyzwania związane z organizacją wyjątkowych i wielokulturowych ślubów, aby stworzyć niezapomniane chwile dla par z różnych zakątków globu.

Posiadam doświadczenie w organizacji ślubów, obejmujące różnorodne style i koncepcje. Przez lata współpracy z różnymi parami młodymi zdobyłam umiejętności w tworzeniu wyjątkowych i spersonalizowanych wydarzeń. Moja praktyka obejmuje zarówno kameralne ceremonie, jak i wielkie przyjęcia, co pozwala mi elastycznie dostosować się do różnych preferencji i oczekiwań klientów. W zakładce o mnie znajdziecie referencje od zadowolonych par, z którymi miałam przyjemność współpracować w organizacji swojego ślubu.

Tak, moje doświadczenie obejmuje szeroki zakres stylów ślubnych, jednakże zdecydowanie mogę się dostosować do Waszych indywidualnych preferencji. Bez względu na to, czy marzycie o klasycznym, eleganckim ślubie, czy też bardziej nowoczesnym, nietuzinkowym wydarzeniu lub ślubie boho, moje umiejętności i elastyczność pozwalają mi dostosować się do różnych stylów. Chętnie pracuję z parami młodymi, aby stworzyć ślub, który idealnie odzwierciedla ich wyjątkową wizję i styl życia.

Proces planowania ślubu ze mną jest zorganizowany i dostosowany do Waszych indywidualnych potrzeb. Proces ten opiera się na współpracy, komunikacji i elastyczności, abyście mogli spokojnie cieszyć się każdym etapem przygotowań do tego wyjątkowego wydarzenia.

Oto kroki, jakie podejmujemy w trakcie naszej współpracy:

Konsultacja początkowa. Rozpoczynamy od rozmowy, aby poznać Wasze marzenia, preferencje i oczekiwania dotyczące ślubu.

Oszacowanie budżetu. Razem opracowujemy realistyczny budżet, który będzie odzwierciedlał Wasze możliwości finansowe i oczekiwania.

Tworzenie Planu Ślubnych Zadań. Opracowuję szczegółowy plan działań, krok po kroku, abyście mieli jasność co do procesu organizacji.

Wybór stylistyki i dekoracji. Przeprowadzamy was przez kreatywny proces, aby wybrać koncepcję stylistyczną i dekoracyjną, dostosowaną do Waszych gustów.

Selekcja dostawców. Pomagam w wyborze dostawców, tak aby każdy z nich idealnie współgrał z Waszą wizją.

Nielimitowane konsultacje. Zapewniam dostęp do nielimitowanych konsultacji, abyśmy mogli na bieżąco dostosowywać plany i rozwiązania.

Koordynacja próbnych Zadań. Zapewniając płynność i spójność, koordynuję wszelkie próby, abyście czuli się pewnie przed wielkim dniem.

Dzień ślubu. Zapewniam płynny przebieg dnia, dbając o każdy detal, abyście mogli cieszyć się chwilą.

Współpraca z budżetem klienta jest dla mnie priorytetem, a moim celem jest maksymalne wykorzystanie dostępnych środków do stworzenia wymarzonego ślubu. Oto jak realizuję tę współpracę:

Oszacowanie budżetu. Na początku naszej współpracy, razem opracowujemy szacunkowy budżet, uwzględniając Wasze oczekiwania i priorytety.

Dostosowanie planu do budżetu. Tworzymy szczegółowy plan działań, uwzględniając Wasz budżet, abyście mieli jasność co do kosztów każdego elementu ślubu.

Negocjacje z dostawcami. Wykorzystuję swoje relacje z dostawcami, aby negocjować najlepsze ceny i warunki usług, zapewniając oszczędności.

Alternatywne rozwiązania. W razie konieczności proponuję alternatywne rozwiązania, które pozwalają utrzymać wysoką jakość przy jednoczesnym dostosowaniu się do budżetu.

Transparentność Finansowa. Zapewniam pełną transparentność finansową, informując Was na bieżąco o wszelkich zmianach w kosztach i dostosowaniach.

Poszukiwanie oszczędności. Wspólnie poszukujemy potencjalnych oszczędności, jednocześnie zachowując najwyższą jakość usług i produktów.

Równowaga między priorytetami. Razem z Wami analizuję priorytety i pomagam znaleźć równowagę między różnymi elementami ślubu, abyście mogli zrealizować Wasze marzenia przy zachowaniu budżetu.

W ten sposób dążę do tego, abyście otrzymali jak najwięcej z Waszego budżetu, zachowując jednocześnie najwyższą jakość i zadowolenie z całego procesu planowania ślubu.

Moje relacje z różnymi dostawcami są oparte na długoletnim doświadczeniu w branży ślubnej oraz na profesjonalizmie i partnerskim podejściu. Oto jak utrzymuję pozytywne relacje z różnymi dostawcami:

Sieć zaufanych dostawców. Posiadam solidną sieć Usługodawców, z którymi współpracuję regularnie i którym ufam. Są to profesjonaliści z różnych dziedzin, takich jak fotografowie, cateringi, florystki i inni.

Negocjacje korzystnych warunków. Dzięki długoletnim relacjom z dostawcami, jestem w stanie negocjować korzystne warunki dla moich klientów, zapewniając jednocześnie wysoką jakość usług.

Dopasowanie do stylu i wizji. Znam indywidualne style i preferencje różnych dostawców, co pozwala mi dobierać tych, którzy najlepiej pasują do stylu i wizji konkretnego ślubu.

Otwarta komunikacja. Utrzymuję otwartą i skuteczną komunikację z dostawcami, aby każdy element ślubu był doskonale zsynchronizowany.

Nowoczesne trendy i innowacje. Śledzę nowoczesne trendy i innowacje w branży ślubnej, co umożliwia mi dostarczanie parom ślubnym najświeższych i najbardziej kreatywnych rozwiązań.

Sprawdzone recenzje. Wybieram dostawców na podstawie sprawdzonych recenzji i referencji, aby zapewnić klientom usługi najwyższej jakości.

Elastyczność i adaptacja. Jako doświadczony wedding planner, jestem elastyczny i potrafię dostosować się do różnych stylów i wymagań dostawców oraz par ślubnych.

Tak, posiadam sprawdzone kontakty z profesjonalistami w różnych dziedzinach branży ślubnej. Moje wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi nawiązać współpracę z wysoko cenionymi dostawcami, takimi jak fotografowie, cateringi, florystki, muzycy i inni. Te sprawdzone kontakty umożliwiają mi oferowanie parom młodym usług najwyższej jakości, zgodnie z ich indywidualnymi preferencjami i oczekiwaniami. Jako wedding planner, dbam o to, aby każdy partner, z którym współpracuję, był zaangażowany i profesjonalny, co gwarantuje udane i niezapomniane ślubne doświadczenie.

Radzenie sobie z niespodziewanymi problemami lub zmianami w planach to integralna część mojej roli, jako wedding plannera. Zaangażowanie w przygotowania oraz zdolność do szybkiego i elastycznego działania są kluczowe, aby zminimalizować wpływ niespodziewanych zdarzeń na dzień ślubu i zapewnić parze młodej pełne zadowolenie z tego wyjątkowego wydarzenia.

Oto jak podejście do tego:

Sprawdzona plan B. Zawsze przygotowuję alternatywny plan (Plan B) na wypadek niespodziewanych sytuacji, takich jak zmienne pogodowe, czy awarie techniczne.

Elastyczność i Dostosowanie: Jestem elastyczna i gota dostosować się do zmian w trakcie planowania, zachowując przy tym spójność i doskonałość.

Szybka Reakcja i Rozwiązania. Działam szybko w przypadku pojawienia się problemu, podejmując natychmiastowe kroki, aby znaleźć skuteczne rozwiązanie.

Dobra Komunikacja. Utrzymuję otwartą komunikację z dostawcami, aby wszyscy byli świadomi ewentualnych zmian i mogli dostosować się do nowych warunków.

Zarządzanie stresem. Posiadam umiejętności zarządzania stresem, co pozwala mi zachować spokój i skoncentrować się na szybkim i skutecznym rozwiązaniu problemu.

Wsparcie dla Pary Młodej. Jestem tu, aby wesprzeć parę młodą w trudnych chwilach, oferując im pewność, że wszystko jest pod kontrolą.

Awarie. W ramach planu awaryjnego uwzględniam różne scenariusze, co pozwala na sprawną reakcję nawet w przypadku poważniejszych problemów.

Doświadczenie w zarządzaniu wydarzeniami. Zdobyte doświadczenie w zarządzaniu wydarzeniami pozwala mi przewidzieć potencjalne trudności i skutecznie się z nimi uporać.

TO BĘDZIE PIĘKNY ŚLUB

AGA LEWANDOWSKA

WEDDING AND EVENT PLANNER

stacjonuję w Poznaniu, pracuję na terenie całej Polski

KONTAKT

SLUBNEWSPARCIE.KONTAKT@GMAIL.COM

+48 665 853 396

Copyright 2024 ©Ślubne Wsparcie