Wedding planner/ Konsultant ślubny – jak wybrać

Na rynku jest wielu świetnych wedding plannerów i konsultantów ślubnych. Sama ich śledzę, podziwiam i im kibicuję. Jednak nie tylko wiedza czy doświadczenie usługodawcy ma wpływ na finalny efekt. Zapoznajcie się z portfolio, ofertą, misją i wartościami marki. Pomocne mogą być profile w mediach społecznościowych. Publikowane treści, sposób wyrażania mogą nam sporo podpowiedzieć o osobie. Pamiętajcie, że przy swoim konsultancie ślubnym musicie się czuć swobodnie i po prostu dobrze. I to w zasadzie odnosi się do wyboru każdego usługodawcy, z którym podejmiecie współpracę.

wesele miedzynarodowe

Odezwijcie się i umówcie spotkanie podczas którego sprawdzicie, czy zaiskrzy i czy czujecie, że tej osobie możecie zaufać i powierzyć organizację ślubu i wesela. Chemia jest niezbędna nie tylko w miłości.

Porozmawiajcie i zadawajcie pytania. Niech to będą świadome decyzje. Pamiętajcie, że nie ma głupich pytań, a rozmowa jest doskonałą okazją by się przekonać, czy się zrozumiecie.

Pierwsze spotkanie z konsultantką ślubną / wedding plannerem

Zazwyczaj pierwsze spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące, a pomoże Wam ustalić, w czym potrzebujecie ślubnego wsparcia. Spotkanie może odbyć się osobiście lub online – niezależnie od Waszego miejsca zamieszkania. Na podstawie informacji ze spotkania, konsultant przygotuje dla Was spersonalizowaną ofertę i kosztorys, na podstawie których podejmiecie decyzję o ewentualnej współpracy i podpisaniu umowy.

Jak się przygotować do pierwszego spotkania z wedding plannerem

Warto przemyśleć powody, dla których chcecie podjąć współpracę. Decyzja nie jest łatwa do podjęcia. Przecież chodzi o Wasz ślub! Rozważcie umówienie spotkania z kilkoma konsultantami ślubnymi by sprawdzić przy kim będziecie czuć się dobrze.

Przede wszystkim zastanówcie się nad zakresem zadań i usług, jaki chcecie powierzyć konsultantowi ślubnemu. Świetnie, jeśli przygotujecie na spotkanie własne inspiracje. Po drugie, zastanówcie się, co jest dla Was istotne w tej współpracy i o co chcecie zapytać. Listę przykładowych pytań do Wedding plannera znajdziecie w artykule Pytania do wedding plannera. Możecie ją również ściągnąć w wygodnej formie, klikając poniżej. Zapraszam Was również do lektury artykułu Jakie korzyści niesie współpraca z wedding plannerem, w którym znajdziecie kilka ciekawych wątków.

przysiega malzenska

Jak umówić wstępną konsultację z wedding plannerem

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące, a pomoże ustalić w czym potrzebujecie ślubnego wsparcia. Przede wszystkim postaram się rozwiać Wasze wątpliwości i odpowiedzieć na Wasze pytania. Spotkanie może odbyć się osobiście lub online – niezależnie od Waszego miejsca zamieszkania.

Chemia jest niezbędna nie tylko w miłości. Odezwijcie się i umówcie spotkanie podczas którego sprawdzicie czy zaiskrzy. Aby umówić wstępną konsultację wystarczy, że klikniecie tu.

Powodzenia!

To będzie piękny ślub!

Agnieszka Lewandowska

Ślubne Wsparcie

Kolejna randka?

Chcesz jako pierwszy otrzymywać informacje o nowych artykułach, materiałach i ofertach specjalnych? Zapisz się do Newslettera i bądźmy w kontakcie!

newsletter wedding planner

O MNIE

wedding planner blog

Nazywam się Agnieszka Lewandowska i z pasją tworzę Ślubne Wsparcie. Poznajmy się lepiej.

JESTEM TUTAJ

NEWSLETTER

KATEGORIE