Jakie korzyści niesie współpraca z Wedding plannerem

Usługa wedding plannera w Polsce nadal nie jest jeszcze standardem przy organizacji ślubu i wesela, a często postrzegana jest wręcz jako luksus czy drogi kaprys… Nic bardziej mylnego! Dlaczego tak się dzieje? Myślę, że nadal wiele osób nie wie, na czym dokładnie polega jego udział i jakie korzyści dla Młodej Pary niesie ta współpraca.

Organizacja ślubu i wesela z wedding plannerem/ konsultantem ślubnym

W natłoku zadań warto znaleźć czas dla siebie – czas na odpowiednie przygotowanie ciała i ducha. Konsultant ślubny ułatwi planowanie i przejmie znaczną część zadań i obowiązków, a mimo to Młodej Parze pozostaje spora lista rzeczy do zrobienia jak na przykład wręczenie zaproszeń, znalezienie sukni ślubnej czy garnituru, rozmieszczenie gości, spotkania z usługodawcami i wiele innych. Zadaniem wedding plannera nie jest podejmowanie decyzji za Was. Korzystając z jego usług, otrzymujecie wsparcie w zakresie planowania, organizacji, koordynacji, aranżacji, ale nie stracicie kontroli nad planowaniem własnego ślubu. Ostateczna decyzja zawsze należy do Was. Realizowana jest Wasza wizja wymarzonego dnia ślubu, a dodatkowo możecie liczyć na wsparcie w ramach konsultacji ślubnych, rekomendacji czy inspiracji. Zadaniem konsultanta ślubnego jest udzielenie Wam realnego wsparcia na każdym etapie przygotowań.

CZAS

Wspaniały efekt końcowy w postaci pięknego ślubu i wesela to wynik ciężkiej pracy, którą szczerze uwielbiam. Musicie jednak wiedzieć, że ten efekt poprzedzony jest nieskończoną ilością telefonów, maili, analizy umów i menu, ofert usługodawców, godzin spędzonych nad projektami aranżacji, scenariuszem i wielu innych. Wszystko po to, by Wasz dzień był naprawdę tym jednym z najpiękniejszych. Tym samym usługi wedding plannera pozwalają zaoszczędzić Wam wiele czasu.

SPOKÓJ

Podczas przygotowań możecie być spokojni o postępy prac. Ślub i wesele to ogromny projekt finansowy, logistyczny, organizacyjny… To wszystko potrafi być stresujące. Szczególnie w dniu ślubu, gdy fizycznie ani Wy, ani Wasi bliscy nie możecie dopilnować przebiegu finalnych prac, warto mieć przy sobie konsultanta ślubnego, który nie tylko stworzy szczegółowy scenariusz dnia, ale między innymi będzie koordynował wszystkie prace i zadba o najdrobniejsze szczegóły, zatroszczy się o Waszych gości i będzie w stałym kontakcie z usługodawcami.

WSPARCIE

Otrzymujecie wsparcie osoby, dla której organizowanie ślubów to nie tylko praca, ale i prawdziwa pasja. Wsparcie kogoś, kto ciągle śledzi aktualne trendy ślubne i wszystko, co jest związane z branżą ślubną. Bardziej kreatywni również szukają nowych i nieszablonowych rozwiązań. Pary Młode czują się często przytłoczone ilością możliwości, rodzajów dekoracji, stylów, pomysłów… Branża ślubna jest bardzo kreatywna, ciągle się rozwija i wprowadza nowe produkty na rynek. Żaden budżet nie jest jednak z gumy, a spójny efekt WOW trudno osiągnąć przy nadmiarze inspiracji.. Konsultant ślubny znacznie ułatwi wszelkie decyzje i pomoże stworzyć niepowtarzalny klimat ślubu i wesela między innymi dzięki znajomości rynku ślubnego. Współpraca zaowocuje piękną realizacją. Dla Młodej Pary dzień ślubu to jeden z piękniejszych dni w życiu. Dla wedding plannera to natomiast zwieńczenie wielomiesięcznych wysiłków, by zrealizować Wasze marzenia. Emocje towarzyszące podczas koordynacji są ogromne. Ślubne wsparcie może okazać się dla Was nieocenione.

ŚWIEŻE SPOJRZENIE

I tu największe zaskoczenie! Właśnie tą korzyść moje Pary podkreślają jako największy atut we współpracy. Czy przy organizacji, czy podczas konsultacji ślubnej – w sprawie konkretnego problemu okazuje się, że rekomendacja z uzasadnieniem daje nie jedno, a kilka rozwiązań. Dlaczego tak się dzieje? Konsultant ślubny pracuje z innymi emocjami niż Młoda Para i dzięki temu łatwiej mu wychwycić potencjalne zagrożenia, łatwiej spojrzeć na problematyczną kwestię z zupełnie innej strony i często podsunąć zaskakujące rozwiązanie lub nowe możliwości.

OSZCZĘDNOŚĆ

Zadaniem konsultanta ślubnego jest oszacowanie budżetu, jego monitorowanie, ale również negocjowanie cen. Współpracuje ze sprawdzonymi usługodawcami, z którymi często ma wypracowane rabaty. Wprawny wedding planner doskonale wie, gdzie szukać oszczędności i z czego można zrezygnować, nie tracąc na jakości i planowanym efekcie WOW.

Czy warto zatrudnić wedding plannera?

Na to pytanie sami musicie sobie odpowiedzieć – w końcu najlepiej znacie siebie i swój styl życia. Lista powodów za podjęciem współpracy z wedding plannerem jest naprawdę długa, ale dla każdego mogą być one różne. Obsługa wedding plannera jest najlepszą decyzją dla każdej Pary, która marzy o ślubie dopracowanym w każdym szczególe i która chce celebrować dzień zaślubin, wiedząc, że to profesjonalista czuwa nad jego przebiegiem.

Usługa wedding plannera jest oczywiście wydatkiem i nie każdy może sobie na nią pozwolić. Alternatywą są oczywiście dobre blogi ślubne albo korzystanie z samodzielnych usług, jak np. Projekt aranżacji Waszego ślubu (odnośnik), Konsultacje i wsparcie ślubne ONLINE (odnośnik) czy wyłącznie koordynacja dnia ślubu (odnośnik). Niezależnie od podjętej decyzji, pamiętajcie, że czas to pieniądz i jedyny zasób, który tracimy bezpowrotnie. Faktem jest, że we współpracy z wedding plannerem oszczędzacie go mnóstwo. Taka współpraca pozwala często również uzyskać efekt bardziej dopracowanego ślubu w kontekście jego przebiegu i dekoracji.

Dla kogo usługa wedding plannera/ konsultanta ślubnego?

Odpowiedź jest prosta – dla każdej pary, która właśnie planuje lub już organizuje swój ślub! Szczególnie dla osób zapracowanych, marzących o ślubie wyjazdowym, osób mieszkających za granicą czy dla tych, którzy po prostu nie lubią i nie chcą podejmować się jego organizacji. W wielkim skrócie – dla każdego, kto ceni sobie swój czas i marzy o nieszablonowym weselu!

Najczęściej wybierane usługi to kompleksowa organizacja ślubu lub częściowa organizacja dotycząca poszczególnych elementów. Możecie potrzebować różnego rodzaju wsparcia. Czy to w oszacowaniu/uporządkowaniu budżetu, przy doborze usługodawców, przy projektowaniu aranżacji,  koordynacji dnia ślubu…. Tak naprawdę to Wy decydujecie, w jakim zakresie skorzystacie z usługi konsultanta ślubnego. Oferowany zakres usług jest bardzo elastyczny i każdorazowo ustalany indywidualnie. Więcej o zakresie oferowanych usług przeczytacie tutaj ……(odnośnik).

Kiedy rozpocząć współpracę z wedding plannerem/ konsultantem ślubnym?

W każdej chwili, gdy uznacie, że ślubne przygotowania Was zaczynają przytłaczać! Korzystanie z usługi od samego początku przygotowań pozwoli jednak uniknąć potencjalnych błędów, od początku planować w odpowiedniej kolejności oraz – a może przede wszystkim – zaoszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowo wedding planner pomoże zbudować Wam spójną i wyjątkową koncepcję Waszego ślubu czy zaprojektuje pełną aranżację ślubu i wesela oraz dobrać wszystkie elementy.

Zapraszam Was również do lektury artykułu Kim jest i czym się zajmuje wedding planner/ konsultant ślubny (odnośnik), który przybliży Wam zawód wedding plannera. Przeczytacie w nim informacje o zakresie kluczowych usług i znajdziecie wskazówki, jak przygotować się do pierwszego spotkania z Konsultantem ślubnym oraz czym się kierować przy jego wyborze?

 

RANDKA Z WEDDING PLANNEREM? BEZPŁATNA I BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Jesteście w trakcie przygotowań do jednego z piękniejszych dni w Waszym życiu? Wspaniale! Zapraszam Was na bezpłatną randkę z wedding plannerem. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy (ODNOŚNIK) w treści wpisując RANDKA albo napisać maila na slubnewsparcie.kontakt@gmail.com

Podczas spotkania omówimy etap Waszych przygotowań i w czym potrzebujecie ślubnego wsparcia. Po spotkaniu otrzymacie w pełni spersonalizowaną ofertę i kosztorys. Dopiero wówczas podejmiecie decyzję co do współpracy. Sprawdźmy, czy zaiskrzy!

przysiega malzenska

Powodzenia!

To będzie piękny ślub!

Agnieszka Lewandowska

Ślubne Wsparcie

Kolejna randka?

Chcesz jako pierwszy otrzymywać informacje o nowych artykułach, materiałach i ofertach specjalnych? Zapisz się do Newslettera i bądźmy w kontakcie!

newsletter wedding planner

O MNIE

wedding planner blog

Nazywam się Agnieszka Lewandowska i z pasją tworzę Ślubne Wsparcie. Poznajmy się lepiej.

JESTEM TUTAJ

NEWSLETTER

KATEGORIE